У СНУ ім. В. Даля відбулася презентація монографії «Археологія і молодь: досвід роботи в закладах освіти Луганської області»

В археологічному музеї «Відкрита і100рія» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася зустріч, присвячена виходу в світ монографії професора кафедри історії та археології, директора музею Юрія Бровендера і вчителя-методиста середньої загальноосвітньої школи №18 м. Сєвєродонецька Андрія Чернишова «Археологія і молодь: досвід роботи в закладах освіти Луганської області».

На зустрічі були присутні  перший проректор Дмитро Марченко, заступник начальника управління, начальник відділу охорони культурної спадщини управління культури, національностей, релігії та туризму Луганської обласної державної адміністрації  Володимир Виборний та представники  Програми ООН з відновлення та розбудови миру в Луганській області Ольга Логвін, Олег Чанкотадзе, Володимир Іщенко. Автори монографії висловили глибоку вдячність видавництву СНУ ім. В. Даля, а також співробітникам Програми ООН з відновлення та розбудови миру за участь у підготовці монографії до друку.

Актуальність порушених у монографії проблем та шляхів їх вирішення сприяла зацікавленості усіх учасників зустрічі у подальшій співпраці, направленій, в тому числі, на розвиток культурно-туристичного потенціалу Луганської області.