У СНУ ім. В. Даля розвивають програму подвійних дипломів

Керівництво Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, стейкхолдер університету ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ», представники Західно-казахстанського аграрно-технічного університету імені Жангір хана зустрілися онлайн для обговорення шляхів співпраці, яка стосуватиметься обміну студентами за програмою подвійних дипломів, участі у міжнародних науково-практичних конференціях, організованих університетами, наукової діяльності тощо.

СНУ ім. В. Даля представили ректорка Ольга Поркуян, проректор з наукової роботи Олексій Целіщев,  завідувач кафедри фармації, виробництва та технологій Вадим Тарасов; ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ» –   начальник відділу ОТ і ПБ Віталій Решетняк; ЗКАТ ім. Жангір хана – ректор  Аскар Наметов, керівник відділу міжнародного співробітництва Лаура Душаєва.

Результатом зустрічі стала домовленість про підготовку документів про співпрацю.