Стажування далівців в системі неурядової організації

З 14 лютого 2022 року розпочато чотиримісячне оплачуване стажування студентів юридичного факультету Каріни Стародубцевої та Дмитра Татаренка, які пройшли конкурсний відбір відповідно до умов Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного 18 листопада 2021 року між СНУ ім. В. Даля та Норвезька рада у справах біженців в Україні – правова допомога щодо співпраці, зокрема, впровадження пілотної Програми стажування, залучення студентів до активного та практичного досвіду навчання, координації та співробітництва для забезпечення надання якісної освіти для студентів з районів, що постраждали від конфлікту на Сході України.