Print

СНУ ім. В. Даля розширює співпрацю з військовими

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та комунікацій СНУ ім. В. Даля Володимир Ноженко взяв участь у засіданні «круглого столу» з обговорення основного положення проєкту Меморандуму співпраці між Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України та Луганською облдержадміністрацією під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Катерини Безгинської. 

Зі сторони університету було запропоновано включити до проєкту документу пункти про можливість участі військовослужбовців у спільних з університетом освітньо-культурних заходах, у роботі «Ветеранського простору» при університеті з метою отримання військовослужбовцями та членами їхніх сімей соціально-психологічної або юридичної допомоги, проходження адаптації до мирного життя. 

Крім цього до  військовослужбовців доведена інформація про можливість протягом проходження служби отримати першу або другу вищу освіту, маючи певні пільги, які забезпечені державою при вступі до ЗВО. Для знайомства з такою можливістю командира частини підполковника Андрія Юрченка з офіцерським складом запрошено відвідати університет з екскурсією для ознайомлення з напрямками освітньої діяльності.


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!