Місцева влада, бізнес і наукова спільнота об’єднуються навколо вирішення проблем області

Декан Факультету економіки і управління СНУ ім. В. Даля, д.е.н., професор Євген Івченко представив наукову спільноту на зустрічі у Сєвєродонецькому агентстві інвестицій та розвитку. Серед учасників діалогу з боку влади були: керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк, начальник фінансового управління СМВЦА Марина Багрінцева та директор КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» Роман Красюк; від бізнесу були представники: ТОВ “ГВЕДЕОН”, ТОВ “ОГЗТ”, ТОВ “ХІМТЕХНОЛОГІЯ”, ПРаТ “ХІМПРОЕКТ”,  ВКФ ТОВ “ТАНА”.

В рамках зустрічі було розпочато діалог про підвищення привабливості міста Сєвєродонецьк для потенційних інвесторів.

Представниками місцевої влади була надана інформація про масштабні проєкти та перспективні напрямки з капітального будівництва і реконструкції об’єктів інфраструктури  Сєвєродонецька.

Представники бізнесу позитивно оцінили потужну розбудову інфраструктури міста: її відновлення та створення нових локацій; злагоджену роботу з надання адміністративних послуг: збільшення привабливості міста для проживання, для інвесторів і бізнесу.

Серед проблем було визначено: високі тарифи на енергоносії для юридичних осіб, призупинення кредитування бізнесу банками, стан шляхопроводів і доріг місцевого значення, облаштування зелених зон.

Євген Івченко зауважив, що університет є активним учасником соціально-економічних процесів, спрямованих на формування привабливого інвестиційного клімату Луганського регіону. Також були означені кроки щодо підвищення привабливості міста для абітурієнтів, збільшення кваліфікованих спеціалістів в університеті та місті, необхідності впровадження цифрової освіти. Було запропоновано для реалізації усіх місцевих проєктів зі сторони влади та бізнесу активніше залучати науковців.

В цілому місцева влада висловила подяку представникам бізнесу та науковій спільноті за активну участь у розвитку міста Сєвєродонецька. Такі зустрічі було вирішено проводити на постійні основі.