Майбутні журналісти досліджували українські ЗМІ

На факультеті гуманітарних та соціальних наук викладачами кафедри української філології та журналістики проведено V студентську наукову конференцію «Новини в сучасному інформаційному просторі  України».

Тринадцять здобувачів вищої освіти презентували результати своїх досліджень за трьома секціями: «Українські телеканали як чинник формування медіареальності», «Специфіка подання новин в українських інтернет-ЗМІ», «Техніка оформлення періодичних видань».

На думку учасників, переможцями стали доповіді Андрія Захарченка (4-й курс) з теми «Роль експертів в українських Інтернет-ЗМІ», Дениса Бірючкова (2-й курс) з теми «Стилістичне використання багатозначності слова, омонімії, паронімії в онлайн-ЗМІ» та Альбіни Ворошилової (3-й курс)  з теми  «Жанрове розмаїття тематики про covid-19  на сторінках Аналітичного порталу «Слово і діло».