Далівці розробили гру для смартфону

Університетська команда “Інноваційна молодь СНУ ім. В. Даля” (м. Сєвєродонецьк) розробила гру для смартфону “Special professional”, яка може допомогти обрати кожному спеціальність, за якою він зможе вступити в заклад вищої освіти.

У жовтні 2021 року ця команда виграла конкурсний відбір та отримала фінансування від проєкту #UNRPP #Youth_Innovations_Bank #WLD Програма ООН із відновлення та розбудови миру. Її реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Виконавчим партнером є ГО Рада жінок Донеччини. Локальними партнерами виступають ГО «Маріупольська Спілка Молоді», Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень (Луганський обласний молодіжний центр), Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

Метою створення гри для смартфону “Special professional” є допомога молодим людям, які хотіли б знайти своє професійне покликання, розширити свій світогляд та знання, навчитися прокачувати свої Soft skills.

Гра розкриває навички та підвищує рівень знань в різних спеціальностях, вдосконалює творчий потенціал та навчає методикам цікавих й різноманітних інтерактивних завдань з різних видів професійної діяльності, а також спрямовує до вірного кар’єрного шляху.

“Світ без обмежень. Будь разом з нами!” – це  девіз університетської команди, який наголошує на тому, що будь хто зможе спробувати себе в різних спеціальностях, пройти віртуальну співбесіду, прийняти себе в новій професії та професійному образі, адже саме зараз активно налаштована та творча молодь відходить від стереотипів.